Varmt välkommen att kontakta oss!
GBB_02
Mattias Jonsson
VD
Tel: 0730 46 46 15
Epost: mattias@betongborrning.com
GBB_01
Lennart Karlsson
Arbetschef
Tel: 0730 46 46 10
Epost: lennart@betongborrning.com
Banta
Bernt-Owe Höglind
Arbetsledare betonghåltagning
Tel:070 940 36 17
Epost:berntowe@betongborrning.com


Jimmy Utberg
Arbetsledare betongslipning & håltagning
Tel:0730 46 46 32
Epost:jimmy@betongborrning.com

GBB_03
Stefan Olsson
Arbetsledare entreprenad
Tel:0730 46 46 26
Epost: stefan@betongborrning.com

Christer Efraimsson

Christer Efraimsson
Inköp och kalkyl
Tel:0730 46 46 30
Epost: christer@betongborrning.com


Linn Wangerås
Administratör
Tel:0520 65 71 45
Epost: linn@betongborrning.com

Göteborgs betongborrning AB
Stenhusvägen 9
46335 Göta
Tel: +46 (0)520 65 71 45
Epost: info@betongborrning.com

BV_Certification_ISO_9001